Crytek’in Cloud Imperium Games aleyhindeki davasında uzlaşmaya varıldı

Crytek’in Star Citizen geliştiricileri Cloud Imperium Games ‚karşı açtığı dava karara bağlandı.

Její iki şirket daha önce davanın görevden alınma olasılığını tartışmıştı ancak bir anlaşmaya varamadılar. Ama şimdi, imzalanan bir anlaşma var gibi zobrazení.

Anlaşmaya ilişkin ayrıntılar açıklanmadı, ancak Gamasutra’ya göre, její iki taraf da davanın “uzlaşma anlaşmasından sonraki 30 gün içinde” reddedilmesi için müştereken başvuruda bulundu.

Geri Crytek, spin-off eskadry Star Citizen 42 serbest bırakılana kadar Cloud Imperium aleyhindeki davasının reddedilmesini istedi. O ayın ilerleyen saatlerinde Cloud Imperium, kendi davasını reddetme hareketi nedeniyle Crytek’e geri döndü ve firmanın “iddiasının ji zaman değersiz olduğunu ve kaçınımaz olduğunu hesaba katamayaöğledi”.

Crytek, 2017 yılında Crytek’in CryEngine’i Amazon’un Lumberyard motoruna geçirmek için telif hakkı ihlali in sözleşmenin ihlali nedeniyle Star Citizen geliştiricisine karşı dava açtı. Crytek’in orijinal lisans sözleşmesinin ikinci, ayrı bir oyun için değil, sadece Star Citizen in olduğunu iddia ettiği için takım da Squadron 42’yi getirdi. Hry Cloud Imperium, CryEngine’den Squadron 42 na Amazon’un Lumberyard motoruna geçtiğini söyledi.

Squadron 42, başlangıçta belirsiz bir 2017 sürüm hedefi ile ertelenmeden önce 2016 yılında piyasaya sürüldü. Star Citizen geliştiricisi Cloud Imperium şimdi 2020’nin ikinci yarısı için bir beta planlıyor.

7 nejlepších způsobů, jak zabránit přehřívání telefonu Samsung Galaxy

Nadměrné teplo neprospívá žádnému zařízení, natož vašemu telefonu. Může nejen poškodit vnitřní součásti telefonu, ale také zhoršit jeho výkon. Tomu byste se samozřejmě...

7 nejlepších způsobů opravy absence zvuku v prohlížeči Google Chrome pro Android

Ať už sledujete videa, posloucháte hudbu nebo pracujete s multimediálním obsahem online, zvuk je důležitou součástí zážitku. Proto může být frustrující, když něco...

9 nejlepších způsobů opravy nestahování souborů z prohlížeče Google Chrome v systému Android

Přestože prohlížeč Google Chrome pro Android umožňuje snadné stahování souborů, je náchylný k občasným chybám a zádrhelům. Ve většině případů je příčinou problému...