Coronavirus, Valve Index’in üretim programını etkiledi, daha az sayıda birim kullanıma sunuldu

Valve, Index kulaklığı talebini karşılamak için hala çalıştığını söyledi, ancak koronavirüs krizi nedeniyle “çok daha az” birim mevcut olacak.

Nahrajte VR’ye sunulan bir açıklamaya göre, koronavirüs, Valf Endeksi. Bu nedenle, önümüzdeki aylarda başlangıçta planlanandan daha az birim mevcut olacak.

Ventil, stok durumunu Takip etmek için „kullanılabilirliği en Ust düzeye çıkarmak için çok çalışırken“, kulaklıklı mikrofon setinin Steam sayfasını ziyaret edebilir ve „Bana Bildir“ seçeneğini tıklatabileceğini söyledi.

Half-Life: Alyx Kasım 2019’da açıklandı ve duyurudan sonra 103.000 adet VR kulaklığın satıldığı tahmin ediliyor. Ünite, takip eden haftalarda ve 2020’ye kadar dünya genelinde sıkıntılarla karşılaştı..

Poločas rozpadu: Alyx diğer VR.

Virus, Switch bileşenlerinin üretimi Çin’de durma noktasına geldiğinden sadece Index’ten daha fazla etki yaptı ve Dış Dünyalar Switch için ertelendi.

Koronavirüs ayrıca Nisan aynda Berlin’deki PUBG Global Serisi olan Taipei Game Show’un iptal edilmesine yol at Sony’nin buil hem Pax East hem de GDC’den çekilmesine neden oldu.

Jak zkopírovat text odkudkoli v telefonu – i když aplikace blokuje výběr textu

Je snadné kopírovat text z webových stránek, zpráv, dokumentů a dalších pohledů na vaše zařízení Android - s výjimkou případů, kdy tomu tak...

9 způsobů, jak zamknout Android bez použití tlačítka napájení

Vzhledem k tomu, jak moc se používá denně, je tlačítko napájení vždy jednou z prvních hardwarových funkcí, které jej nazývají ukončením na telefonu...

19 Harry Potter kouzlí váš telefon Android může obsadit pomocí asistenta Google

Apple's Siri je dobře obeznámen v kouzlech kouzelnického světa Harryho Pottera, ale není to jako uživatelé Androidu jsou mudly. Asistent Google, Virtual Concierge...