Coronavirus, Valve Index’in üretim programını etkiledi, daha az sayıda birim kullanıma sunuldu

Valve, Index kulaklığı talebini karşılamak için hala çalıştığını söyledi, ancak koronavirüs krizi nedeniyle “çok daha az” birim mevcut olacak.

Nahrajte VR’ye sunulan bir açıklamaya göre, koronavirüs, Valf Endeksi. Bu nedenle, önümüzdeki aylarda başlangıçta planlanandan daha az birim mevcut olacak.

Ventil, stok durumunu Takip etmek için „kullanılabilirliği en Ust düzeye çıkarmak için çok çalışırken“, kulaklıklı mikrofon setinin Steam sayfasını ziyaret edebilir ve „Bana Bildir“ seçeneğini tıklatabileceğini söyledi.

Half-Life: Alyx Kasım 2019’da açıklandı ve duyurudan sonra 103.000 adet VR kulaklığın satıldığı tahmin ediliyor. Ünite, takip eden haftalarda ve 2020’ye kadar dünya genelinde sıkıntılarla karşılaştı..

Poločas rozpadu: Alyx diğer VR.

Virus, Switch bileşenlerinin üretimi Çin’de durma noktasına geldiğinden sadece Index’ten daha fazla etki yaptı ve Dış Dünyalar Switch için ertelendi.

Koronavirüs ayrıca Nisan aynda Berlin’deki PUBG Global Serisi olan Taipei Game Show’un iptal edilmesine yol at Sony’nin buil hem Pax East hem de GDC’den çekilmesine neden oldu.

Jak přesouvat a kopírovat soubory mezi složkami na Samsung Galaxy S21

Tento příspěvek ukazuje, jak přesouvat a kopírovat soubory mezi složkami na Galaxy S21. Čtěte dále, pokud potřebujete pomoc s přenosem fotografií, videí a...

Jak opravit chybu COD Warzone Connection Failed | NOVINKA 2021

Zobrazuje se vám při hraní COD Warzone chyba „připojení se nezdařilo“? V této příručce vám vysvětlíme, co je to za chybu, a řešení,...

Jak opravit, že aplikace Google Home nereaguje na problém

Problém s tím, že aplikace Google Home nereaguje, obvykle nastává při spouštění aplikace, nebo i když je již spuštěna. To je obvykle způsobeno závadou...