Modern Warfare battle royale çıkış tarihi: Warzone ne zaman Call of Duty’e gelecek?

Devam et, Karart, yeni bir şey var Moderní harfa savaş royale ve çıkış tarihi yakında.

Fort an an akım savaşı fethederken ve konuşmanın çoğuna hakim olmaya devam ederken, Battle Royale çılgınlığını gerçekten başlatan oyun PUBG, Steam’in en çok oynanan oyunlarından biri olarsess. Call of Duty Warzone, PUBG’nin cesur gerçekçiliğini yakalayabilir ve Fortnite’ın cilalı kitlesel çekiciliği ile birleştirebilirse, Modern Warfare savaş royale yeni kazanan kazanan tavuk yemeği olabilir.

Warzone Call of Duty: Modern Warfare’in yeni bağımsız Battle royale unvanı Mart ayı başlarında serbest bırakılması nedeniyle. Teslimattaki büyük değişiklik, Modern Warfare’in bu bölümünün piyasadaki battle royale oyunlarının çoğunluğu gibi oynaması ücretsiz olacak. Dahası, mevcut Modern Warfare oyuncuları aylarının ilerlemesini in kilidini yeni moda getirebilecekken, Modern Warfare Sezon 2 Battle Pass’in Warzone ilerlemesini de etkilediği söyleniyor.

Fortnite ve Apex Legends’tan sıkıldınız, ancak battle royale maçlarını kazanarak üstünlüğünüzü iddia etmeyi seviyorsanız, Warzone hemen caddede olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, Warzone hakkında bildiğimiz her şeye bakalım.

Modern Warfare battle royale – COD Warzone için rivayet edilen istatistikler
Bildirilen Modern Warfare battle royale çıkış tarihi ne zaman? 10 Mart
Moderní válečná bitva royale’de oyuncu ne olabilir?? 200
Moderní válečná bitva royale’ın geliştiricisi kim olmalı?? Raven Yazılım ve společnosti Infinity Ward
Modern Warfare battle royale ücretsiz oynanacak mı?? Battle royale Warzone modunun ücretsiz oynandığı bildirildi, temel oyun sahiplerinin ilerlemesi devam edecek

Moderní válečná bitva royale çıkış tarihi

Gibi görünüyor Modern Warfare battle royale çıkış tarihi 10 Mart, ilk olarak VGC tarafından rapor edilmiştir. İçerik oluşturucuların lansmandan önce test etmek için uçtukları anlamına gelir, bu da genellikle bir duyuru yolunda olduğu anlamına gelir. Bir açıklama akışının yakında gerçekleşmesini bekleriz, bu nedenle sizi olası başlangıç ​​zamanları in Warzone’da neler bekleyebileceğiniz konusunda bilgilendireceğiz, bu yüzden yakında tekrar edin.

Moderní bojová royale haritası

Modern Warfare s roşale royale haritası bu ayın başlarında sızdırıldı ve Black Ops 4’teki Karartma haritasının iki katı büyüklüğünde.

Buctý bir yineleme gibi vidět, birty bir hareketi tučný daha boz bir buchty itiyor. Temel Modern Warfare deneyimi “yerde çizme” etrafında toplandığında, geliştirme ekibinin soruna nasıl yaklaştığını görmek ilginç olacaktır. Warzone’un Activision’a a stüdyoda ve uzun süredir Call of Duty yardımcı geliştiricisi Raven Software’de Infinity Ward’ın yardımıyla geliştirildiği söyleniyor..

Plunder’unuzu yatırabileceğiniz bir bank ve yeniden doğma için 1v1 rakiplerinizi karşılayabileceğiniz bir gulag olacağını biliyoruz in harita üzerinde de bir hava şeridi, sports arenası in bir hibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gibor gidor 15 hodin před altánem, kde se plaví olacak, bu da bir diğer puan veya 199 oyuncuya karşı saklanacak bir yer bulduğunuzda.

Moderní bojová bitva Royale Oyuncu Sayısı, Oynanış ve KillStreaks

Oh, bahsetmedik mi? Standart bir battle royale maçında genellikle 100 oyuncuya karşı olduğunuzda, Warzone çukurları 200 oyuncu Haritayı dişli çark yaparken birbirlerine karşı. Sólo oynama seçeneğinin yanı sıra kadro ve ikili çalma listeleri de var. Apex Legends’ın ping sistemini de ödünç alacak, bu yüzden reçeliniz olmadığı sürece, mikrofonu çığlık atan whiny piss bebeklerine maruz kalmanız gerekmeyecek. Eylemin devam etmesini saçlam, olağan kapanış çemberi olacak, ancak (yangın) fırtınasının yerini bir actionğer dolusundan kaçınmak isteyeceğiniz kimyasal gazla değiştirildiğiild.

Bir maç sırasında çeşitli silahlar in eşyalar ile kendinizi korumak is zin in kask gibi farklı donanım seviyeleri bulabileceksiniz. Ayrıca, Požitky Bir maç sırasında ve bunların not olduğu hakkında kabaca bir fikrimiz var. Požitky olabilirdi.

 • Yüksek alarm: Bir düşman velikost FoV’nizin dışından bakterığında vizyon verir.
 • Gözcü: Zralý bir yarıçap uvnitř zkurvenej, horký bile vidět biliyor ve vurgulanıyor.
 • izleyici: Düşmanlar hareket ettiklerinde ayak islerini bırakır in çömelme hareket hızını artırır.
 • Takipçi: Görmeyi hedeflerken daha hızlı hareket.
 • Nişancı: Adlarını daha uzak bir mesafede göstererek düşmanları daha uzaklardan tanımlamanızı sağlar.
 • El çabukluğu: Silahlarınızı normalden% 50 daha hızlı yeniden yükleyin.
 • silâhtar: Zítřejší placení% 20 daha hızlı kullanıyorsunuz ve% 10 daha fazla zırh sağlıyorlar.
 • Esnaf Lezzetleri: Aldığınız silahların otomatik olarak yükseltme şansı var.
 • Derin Cepler: Aldığınız tüm kullanılabilir ekipmanların ekstra kullanımı vardır.
 • Grenadier: Aldığınız tüm atılabilir ekipmanların ekstra kullanımı vardır.
 • İyileştirici: Zaznamenáno 20 dní před začátkem hry 25% kadar iyileşmeye devam ediyor.
 • Hırsız: Hasat ettiğinizde% 20 daha fazla yağmalama yapın.
 • Cephane Temizleyici: Öldürdüğünüz učitel ji zaman biraz mühimmat düşürür.
 • Zırh Toplayıcı: Öldürdüğünüz düşmanlar ji zaman bazı zırh plakaları düşürür.
 • Medic Çöpçüsü: Öldürdüğünüz učitel ji zaman bazı tıbbi eşyaları düşürür.
 • Yağma Temizleyici: Öldürdüğün düşmanlar ji zaman biraz Yağmala.
 • Kelle avcısı: Sizden daha fazla Perks olan birini öldürürseniz, onları eşleştirmek için yeterli puan kazanın ve sonra bu dikmeyi değiştirebilirsiniz.
 • Hayalet: Drone’lar ve sensörler için görünmezsiniz.
 • Sinsi: Ayak İzleriniz zobrazit v izraelských izlediğinizde uyarılmaz.
 • Patlayıcı Mühimmat İmha: Patlayıcı Direnç ve düşman kilmores ve mayınlarını yakalayabilirsiniz.

Bir yeniden doğma seçeneği de var, ancak yeniden canlanma şansı için diğer oyuncularla savaşmanız gerekiyor. Aşağı takım arkadaşları gulag více rakiplerle birlikte oynadığınızda oyuna geri dönmek için 1v1 oyuncusuna daha ihtiyacınız olacak. Bir takım arkadaşını yeniden için bir Yeniden doğma Jetonuna ihtiyacınız olacak, sonra vücutlarını bir Ambulans’ın yakınında bırakmanız gerekecek. Bundan sonra, gulag kapalı.

Killstreaks faktör de dahil olacak ve toplayabilirsiniz yağma – oyun içi para birimi – bir maç sırasında, ancak uyarılırsınız: eğer ölürseniz, yağmacınız yağmalanabilir. Plunder’unuzu da banka olarak kullanabilirsiniz, ancak pozisyonunuzu verme riskiniz vardır.

Ayrıca bir Düşme Kiti, yani Fortnite’taki emote ve aksesuarları nasıl seçtiğinize benzer şekilde maç öncesi maçınızı seçebilirsiniz. Düşüş Kiti İşaretçisi satın almak için Plunder’ınızı kullanmanız gerekir, o zaman bir maç sırasında bir tanesini arayabilirsiniz. Bırakma kitleri, aynı anda üç avantajın etkin olmasının tek yoludur.

Ayrıca Plunder’u, Hassas Hava Saldırısı, Küme Saldırısı ve İHA gibi hepsi de ana oyunda öldürücü patlamalar için harcayabileceksiniz. Ayrıca yukarıda belirtilen Damla Kitleri için gaz maskeleri, zırh plakaları, cefane kutusu ve Marker satın alabilirsiniz..

Bir maç kazanmaya çalışmanın yanı sıra, çeşitli görevler ve zorluklar olacak. Yakın tarihli bir veri madeni, belirli bir oyuncuyu öldürmeniz gereken bir Çöpçü Avı, Egemenlik modu ve Suikast olabileceğini gösterdi..

LAN partilery hala sizin içinizse arkadaşlarınızla özel bir maç yapma seçeneği de vardır.

Temel oyun hakkında daha fazla bilgi için gerçekten oynayabilirsiniz: Modern Warfare’in akılda kalıcı Clean House görevinin aslında üç kat daha büyük olması gerektiğini biliyor muydunuz??

5 čerpacích stanic, které přijímají Google, platí v roce 2023

Společnost Google spolupracovala s několika plynárenskými společnostmi nejen v USA, ale i v jiných zemích, které jednotlivcům umožňují prohledat jejich mobilní telefon používat...

5 čerpacích stanic, které přijímají Google, platí v roce 2023

Společnost Google spolupracovala s několika plynárenskými společnostmi nejen v USA, ale i v jiných zemích, které jednotlivcům umožňují prohledat jejich mobilní telefon používat...

Jak přístup k starému účtu MySpace bez e -mailu

Hledáte přístup ke svému starému účtu MySpace, ale zapomněli jste své přihlašovací údaje? Nebojte se, máme vás pokryt komplexním průchodem. V tomto krátkém...