Square Enix, Final Fantasy před 14 měsíci Pax East etkinliklerini koronavirüs üzerine indiriyor

Square Enix, Pax East iqin planlarını bugün açıkladı ve daha sonra programme güncelledi ve koronavirüs nedeniyle geri ölçeklendiğini kaydetti.

Şirkete göre, artik Syn fantezi 14 panel oturumu, buner yerine Japonya ofislerinden bir canlı akış tercih ediyor.

Ayrıca 28 iubat için planlanan hayran toplama etkinliğinin yanı sıra bir geliştirici imzalama in photoğraf opp oturumunu da iptal etti..

“Topluluğun farkında olabileceği gibi, COVID-19 (“ yeni koronavirüs ”olarak da bilinir) Doğu Asya bölgesinde yayılmaktadır. Bölgedeki mevcut durumu göz önünde bulundurarak, Kare Enix, Japonya ofislerinden seyahat edecek personelin Pax East katılımını iptal etmeye karar verdi ”ifadesini okudu (teşekkürler, Massively).

„Bu zor karar virüsün potansiyel yayılmasını önleme in ekibimizin in hayranlarımızın sağlığına ve güvenliğine öncelik verme arzumuza dayanıyordu. Ekibimiz katılamayacağından, Final Fantasy 14 na stránku planaliığımız faaliyetleri küçültmeyi planlıyoruz. “

Oprava 5,2 ile piyasaya sürülen en son 8 oyunculu deneme Ruby Weapon’ı deneyebilen katılımcılar ve denemeyi yenenler ücretsiz bir tişörtle uzaklaşacaklar.

Vše, co hledáte, Final Fantasy 7 Remake’in Pax East etkinlikleri hala devam ediyor gibi görünüyor. Şovda, katılımcılar oyunun bir demosunu oynayabilir, İngiliz oyuncularından imza alabilir ve Cloudsun motosikletiyle fotoğraf çektirebilirler..

Náměstí, koronavirüs nedeniyle faaliyetleri iptal eden en son şirkettir. Virus, Nisan ayndnd Berlin’deki PUBG Global Serisi olan Taipei Game Show’un iptal edilmesine yol at the Sony’nin bu yıl hem Pax East hem de GDC’den çekilmesine neden oldu.

Jak zkopírovat text odkudkoli v telefonu – i když aplikace blokuje výběr textu

Je snadné kopírovat text z webových stránek, zpráv, dokumentů a dalších pohledů na vaše zařízení Android - s výjimkou případů, kdy tomu tak...

9 způsobů, jak zamknout Android bez použití tlačítka napájení

Vzhledem k tomu, jak moc se používá denně, je tlačítko napájení vždy jednou z prvních hardwarových funkcí, které jej nazývají ukončením na telefonu...

19 Harry Potter kouzlí váš telefon Android může obsadit pomocí asistenta Google

Apple's Siri je dobře obeznámen v kouzlech kouzelnického světa Harryho Pottera, ale není to jako uživatelé Androidu jsou mudly. Asistent Google, Virtual Concierge...