Square Enix, Final Fantasy před 14 měsíci Pax East etkinliklerini koronavirüs üzerine indiriyor

Square Enix, Pax East iqin planlarını bugün açıkladı ve daha sonra programme güncelledi ve koronavirüs nedeniyle geri ölçeklendiğini kaydetti.

Şirkete göre, artik Syn fantezi 14 panel oturumu, buner yerine Japonya ofislerinden bir canlı akış tercih ediyor.

Ayrıca 28 iubat için planlanan hayran toplama etkinliğinin yanı sıra bir geliştirici imzalama in photoğraf opp oturumunu da iptal etti..

“Topluluğun farkında olabileceği gibi, COVID-19 (“ yeni koronavirüs ”olarak da bilinir) Doğu Asya bölgesinde yayılmaktadır. Bölgedeki mevcut durumu göz önünde bulundurarak, Kare Enix, Japonya ofislerinden seyahat edecek personelin Pax East katılımını iptal etmeye karar verdi ”ifadesini okudu (teşekkürler, Massively).

„Bu zor karar virüsün potansiyel yayılmasını önleme in ekibimizin in hayranlarımızın sağlığına ve güvenliğine öncelik verme arzumuza dayanıyordu. Ekibimiz katılamayacağından, Final Fantasy 14 na stránku planaliığımız faaliyetleri küçültmeyi planlıyoruz. “

Oprava 5,2 ile piyasaya sürülen en son 8 oyunculu deneme Ruby Weapon’ı deneyebilen katılımcılar ve denemeyi yenenler ücretsiz bir tişörtle uzaklaşacaklar.

Vše, co hledáte, Final Fantasy 7 Remake’in Pax East etkinlikleri hala devam ediyor gibi görünüyor. Şovda, katılımcılar oyunun bir demosunu oynayabilir, İngiliz oyuncularından imza alabilir ve Cloudsun motosikletiyle fotoğraf çektirebilirler..

Náměstí, koronavirüs nedeniyle faaliyetleri iptal eden en son şirkettir. Virus, Nisan ayndnd Berlin’deki PUBG Global Serisi olan Taipei Game Show’un iptal edilmesine yol at the Sony’nin bu yıl hem Pax East hem de GDC’den çekilmesine neden oldu.

Recenze Realme GT Neo 3: Jak se zvyšuje nejrychlejší nabíjecí telefon na světě?

Děkujeme, že jste se přihlásili k Androidhow. Brzy obdržíte ověřovací e -mail. Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu. ...

OnePlus Nord CE 2 Lite Review: Velmi levný, ale schopný smartphone

Děkujeme, že jste se přihlásili k Androidhow. Brzy obdržíte ověřovací e -mail. Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu. ...

Jak klonovat jakoukoli aplikaci Android na telefonu Samsung Galaxy bez použití nástrojů třetích stran

Společnost Samsung má skvělou bezpečnostní funkci zabudovanou do jednoho uživatelského rozhraní, která má zajímavý vedlejší účinek, který vám umožní mít dvě samostatné kopie...