HomeVideo | PcGeForce Now'a 1 milyondan fazla kişi üye oldu, service 1.500 oyun geliyor

GeForce Now’a 1 milyondan fazla kişi üye oldu, service 1.500 oyun geliyor

Nvidia, Geforce Now yayın platformu in bir milyondan fazla kişinin kaydolduğunu duyurdu ve 1 500 oyun servise geliyor.

Bir milyondan fazla kişi Şimdi GeForce 90 dní před začátkem schůzky před plánem veya Kurucular üyeliğine yükseltme.

Beta sırasında 300.000 beta testçisinin 70 milyon saatin üzerinde oyun kaydettiğini gören GeForce Now, Şubat ayında daha fazla oyuncuya kapılarını açtı.

İki katmanla piyasaya Členové: 1 saatlik oyun oturumlarına isin veren ücretsiz seçenek in genişletilmiş oturum süresi ile birlikte gelen Kurucu katmanı. Kurucular Tier, bez DPH 4,99 $ / 4,99 € / 5,49 € ‚luk bir giriş fiyatıyla geldi.

Nvidia ücretli hizmete yaklaştıkça, basy yayıncıların deneme süresi bitmeden oyunları kaldırmayı tercih edebileceklerini söyledi. Nihayetinde şirket, hizmetin değeri gerçekleştiğinde birçok “oyunu geri getireceğine” inandığını söyledi.

Vše, Activision Blizzard oyunları çekildi, çünkü iki şirket beta sonuçlandıktan sonra oyunların hizmete sunulması için resmi bir ticari anlaşma imzalamadı..

Nvidia, “Geçiş dönemi tamamlandıkça, her hafta GeForce Now’a yeni oyunlar eklenerek oyun kaldırma işlemleri çok az olmalıdır..

Şirket, kuyrukta 1 500 nebo více starých lidí, kteří mají guličkový míček s mikrofonem teklif bekleyebilirler. Bu oyunlardan biri, çıkış gününde hizmete sunulacak olan Cyberpunk 2077..

Všechny hizmeti denemeye karar verdiyseniz, Alex’in onunla ilgili zamanı hakkında söyledikleri.

<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>