Dying Light“n illk ücretsiz hafta sonu Steam’de yeni Story Mode ile birlikte canlı yayınlanıyor

Yakında Dying Light 2 oynamayacaksınız, bu yüzden orijinal mücevherleri tekrar ziyaret edebilirsiniz..

Son Dying Light 2 před pár lety, seriál geliştiricisi Techland, orijinali kutlamak icuin bir parti vermeye karar verdi Ölen IşıkFif beşinci doğum günü.

Techland’da herkesin katılabileceği birkaç etkinlik var. Dying Light’ın ilk etscretsiz hafta sonu 23 atubat Pazar gazü kadar Steam’de yayınlanacak. 10:00 PT, 13:00 ET, 18:00 İngiltere. Oyun da% 67’ye varan indirimlerle, fiyatı 16 dolların biraz altına indiriyor. Ücretsiz hafta sonu PC’ye özel olsa da, satış tüm platformlarda canlı.

Artikl tüm platformlarda mevcut olan 5. Yıldönümü Paketi, oyunu, Harran Ranger Bundle DLC’in yanı sıra özel bir kıyafet ve buggy boya işini içeriyor. Vícenásobný yeni bir boru, yeni bir balyoz ve yeni bir çift namlulu av tüfeği için yükseltilmiş planlar ile birlikte geliyor. Bu eklentiyi 3 dollar karşılığında ayrı oyrak satın alabilirsiniz.

Dying Light’a yapılan ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak Techland, sadece hikayeyi yaşamak isteyenler için tasarlanmış yeni bir zorluk modu ekledi. Udělejte si adikulturu Hikaye Modu, zombi hasarını, düşme hasarını azaltır in oyuncu hasarını XP kazancını artırır. Mevcut Normal, Zor ve Kabus zorluklarına katılıyor.

Geliştiricinin ayrıca yeni bir silah planı ve bir C4 yapışkan bombası da dahil olmak üzere bası topluluk ödülleri ile birlikte 19 Mart’a kadar daha fazla etkinlik var..

Kaçırmanız durumunda, mevcut ve gelecekteki tüm sahipler de PC’de Dying Light: Bad Blood’ı tamamen ücretsiz alıyorlar, bu yüzden sabırsızlanıyorum.

Jak zkopírovat text odkudkoli v telefonu – i když aplikace blokuje výběr textu

Je snadné kopírovat text z webových stránek, zpráv, dokumentů a dalších pohledů na vaše zařízení Android - s výjimkou případů, kdy tomu tak...

9 způsobů, jak zamknout Android bez použití tlačítka napájení

Vzhledem k tomu, jak moc se používá denně, je tlačítko napájení vždy jednou z prvních hardwarových funkcí, které jej nazývají ukončením na telefonu...

19 Harry Potter kouzlí váš telefon Android může obsadit pomocí asistenta Google

Apple's Siri je dobře obeznámen v kouzlech kouzelnického světa Harryho Pottera, ale není to jako uživatelé Androidu jsou mudly. Asistent Google, Virtual Concierge...