Bu hafta sonu oynayabileceğiniz Hellpoint ve diğer gizli indie drahokamy

Tüm haftanın bağımsız oyun haberleri önemsemeye değer.

Gizli Bağımsız Mücevherler se může stát haftaki sayısında, haftanın öne çıkan bağımsız başlıklarından basılarına dikkat çekeceğiz ve bu hafta sonu ile zaman geçirebileceğinis bükçou.

Hayatın dilim hikayelerinden beil kurgu maceralarına in tür harmanlama deneylerine kadar – bu hafta çiğnenecek çok şey var. Seçilmiş listemiz için aşağıdan okuyun.

Sıcak indie oyunlar hafta 17 Şubat

Bize Ay’ı Ver

Hikaye tabanlı mükemmel macera Doručte nám Měsíc na PC PC a získejte nejlepší výsledky. Konsollar o zaman anlamadı, ama yakında alacaklar.

Stáhnout Keoken Bufet 24 Nisan’da oyunun PS4 ve Xbox One před odesláním Nintendo Switch’in aylarında takip edeceğini duyurdu.

Bize Ulaşın Ay, Dünya’nın tek enerji kaynağının neden kapatıldığını anlamak için uzaya gönderilen insanlığın son astronotu olma konusunda oldukça kısa bir anlatıdır. Bu, insan bağlantısı, uzay araştırmaları ve kaçınılmaz kıyamet karşısında sahip olduğumuz şeyleri beğenmeyle ilgili bir hikaye.

PC se připojuje k GPU’ya sahipseniz, yakın zamanda yapmadıysanız oyunu tekrar ziyaret etmelisiniz. Iizın izlemeli yansımalar, sahipsiz uzay istasyonlarını keşfetmeyi daha atmosferik hale getiriyor ve başka bir oyun oynamaya başlayacak.

Hardspace: Gemi Kırıcı

Hardspace: Shipbreaker, Focus Home’un alay ettiği Blackbird Interactive işbirliğidir. Shipbreaker aslında bu devasa gemilerin parçalarını parçalamak için lazer kesicinizle birlikte gönderilen fizik tabanlı bir gemi kurtarma oyunudur..

Ad tanıdık geliyorsa, Blackbird daha önce benzer bir ad kullandığı için. Donanım: Shipbreakers, geliştiricinin Homeworld marka adını kullanmasına izin verilmeden önce, stüdyoda geliştirilmekte olan Homeworld ruhsal halefi olarak adlandırılan şeydi..

Vytvořte sondu domácího světa: Kharak Çölleri’ne dönüştü, ancak yeni Gemi Kırıcısı arasında kesinlikle paylaşılan tasarımlar görebilirsiniz. Shipbreaker’ın ilk oyun fragmanı, yanlış gemileri çıkarmak felaket sonuçlarına yol açabileceğinden, hedef gemileri taktik olarak sökmemiz gerektiğini gösteriyor..

Shipbreaker, bu yaz hikayenin ilk eylemi, iki uzay gemisi sınıfı ve yükseltilebilir kurtarma araçlarıyla Steam Erken Erişim’e geliyor. Další informace o hotelu PAX East’te olacak..

Yarım Geçmiş Kader

Half Past Fate, büyüleyici sanatı bu izometrik macerada yine parıldayan King’s Bird geliştiricisi Serenity Forge’un yeni oyunudur.

Half Past Fate, hayatları sekiz yıl boyunca içe geçen altı farklı insanın hikayesini çiziyor. Hayat dilimi macerası çoğunlukla diyalog odaklıdır, ancak ara sıra bulmacayı işaret ederek in tıklatarak çözeceksiniz..

Oyunun sunumu nedeniyle insan hikayelerini çözdüğünüzde rahatlamak in gevşemek in bir şey gibi view. Polovina minulého osudu, Steam ve Nintendo Switch’e 12 Mart’ta ulaştı.

Bu hafta sonu oynayabileceğiniz oyunlar

Hellpoint

Ruhlar-Ölüler-Ölü-Uzay aksiyon RPG’s olan Hellpoint, serbest bırakılmasından sadece birkaç ay uzaklıktadır. Můžete si také vyzkoušet hry Cradle Games, oyuncuları üç yıl önce Kickstarter’da desteklemeye ikna etmek için kullandığı taktiği kullandı: oynanabilir bir demo yayınlamak.

Zobrazit další demo k odběru novinek na falešném trhu v roce 2017, kdy můžete začít alanla aynı. Hellpoint: Thespian Feast olandak adlandırılan bu bölümün hikayesi aslında ana oyunda yer alan olaylardan 50 yll sonra gerçekleşir. Bu aynı alan, muhtemelen farklı bir bağlamda olsa da, tam oyunda da deneyimlenebilir.

Thespian Şöleni, kendi düşmanları ve patron dövüşleriyle tam özellikli bir bölgedir, bu yüzden Hellpoint’in mekaniğinin iyi bir vitrini oluşturmalıdır. Bölünmüş ekran desteği sayesinde bir arkadaşınızı da getirebilirsiniz. Thespian Şöleni Steam’de yok uygun bir 1.7GB oirak indirilebiliyor.

Hellpoint 16 Nisan’da PC, PS4, Xbox One ve Switch’te.

Ateş Altında Krallık 2

Kingdom Under Fire 2, ilk kez açıklandıktan on yıl sonra PC’de Batı’da piyasaya sürüldü. Yıllarca süren gelişme cehennemi, de platforma in öncelikler nihayet geçen Kasım ayında bir Steam sürümünde sona erdi.

Kingdom Under Fire 2, biyük AI ordularını taktiksel olarak komuta etmeden cefede olmaya ve üçüncü şahısta savaşmaya kadar eşsiz bir deneyim yaratan RPG ve RTS oyununun iddialı bir karışımına sahip bir MMO’dur..

Grave of Time si můžete zahrát na baskytaru, geliştirici Blueside oyunu 24 Şubat Pazartesi gadük kadar oynamak i incretsiz yapıyor. Ücretsiz hafta sonu, PvE ve PvP savaşlarındaki beş kahramanın tümüne erişmenizi sağlıyor..

Každý, kdo zaměří zevk alırsanız, aynı zamanda 26 Şubat’a kadar% 50 indirim için satışa alabilirsiniz. Tüm bunlardan yararlanmak iade sadece Steam’e gidin.

Yolsuzluk 2029

Yolsuzluk 2029 zhlédnutí hiçbir yerden çıkmadı. Geliştirici The Bearded Ladies, oyunu piyasaya sadece birkaç gün çcekararak endüstri oyunlarını çok erken duyurma eğilimlerini almaya karar verdi.

Mutant Year Zero: Eden to Road’a benzer şekilde, Corruption 2029, üç kahramana komuta edeceğiniz korkunç bir gelecekte geçen sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Ne yazık ki, bu sefer wisecracking ördek yok.

Genel olarak, Yolsuzluk 2029’daki görevler Mutant Rok Zero’ya benzer şekilde oynar. Gizlice başlarsınız ve dünyayı özgürce keşfedersiniz ve düşmanla ne zaman meşgul edeceğinize karar verirsiniz. Tespit edildikten sonra, her iki taraf da birimlerini hareket ettirmek için sırayla.

Eden to Road’da olduğu gibi, kampanyadaki ve hře kahramanınızın kapağına ve eşsiz yeteneklerine güveneceksiniz..

Yolsuzluk 2029, yalnızca Epic Store’daki PC’de 20 $ makul fiyatla kullanılabilir.

Av: Hesaplaşma

Evet, Crytek’in tekil nişancı oyununu bir kez daha tavsiye edeceğiz. Oyun sadece PS4’e PC a Xbox One’da zaten mevcut. Jim Rossignol, beş yıldızlı incelememizde oynamanız için birçok neden paylaştı.

Ama bir kez daha özetleyelim. Hunt Showdown, oyunlardan ve türlerden oluşan bir gruptan ilham alan ve bir şekilde bunch herhangi birinden farklı bir şeye dönüştüren nadir mücevherlerden biridir..

Hızı PUBG’yi Quake’e benzeten bir cezalandırıcı atıcı. Resident Evil’in yapabileceğinden daha fazlasını korkutacak bir PvE, canavar avı hayatta kalma korkusu. Kararlarınızı sürekli olinak ikinci olarak tahmin edeceğiniz çok oyunculu bir oyundur, diğer oyunculardan tamamen kaçınabilmeniz için.

Ama ji sieyden, bu seviyede değil, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir deneyim. Bu yıl da sadece bir PvE modu alıyor, bu yüzden kesinlikle kontrol etmelisiniz. 2 Mart’a kadar Steam’de% 40 indirim alabilirsiniz.

Jak opravit widget vyhledávání Google pro vyhledávání Google Chybí v Androidu

Chybí váš vyhledávací lišta Google vyhledávací lišta z vaší domovské obrazovky Android? Existují různé faktory, které mohou způsobit tento problém, jako je widget,...

Jak opravit widget vyhledávání Google pro vyhledávání Google Chybí v Androidu

Chybí váš vyhledávací lišta Google vyhledávací lišta z vaší domovské obrazovky Android? Existují různé faktory, které mohou způsobit tento problém, jako je widget,...

Jak opravit oznámení o Messenger, nefungované vydání

Zažíváte oznámení o Messenger, který nefunguje? Existuje několik faktorů, které mohou tento problém způsobit, jako je špatné připojení k internetu, nastavení oznámení, nastavení...