Stadia Pro deneme kullanıcıları, ücretsiz oyunlara tekrar erişim kazanacak ve gelecekte abone olmaları durumunda kaydedecek

Ücretsiz oyunlarınıza ne olacağını merak ediyorsanız ve ücretsiz Stadia Pro deneme sürümünüz sona erdiğinde kaydederseniz Google bir yanıt verdi.

Subinizi Stadia Pro’ya iptal ettikten sonra, bu oyunlara erişiminizi kesinlikle kaybedersiniz. Ancak Google’a göre bu, oyunlarda kazanılan ilerlemeyi kaybedeceğiniz anlamına gelmiyor. Bu, şirket tarafından Stadia Pro’nun ücretsiz deneme sürümü ile ilgili olarak gönderilen bir SSS’de ortaya çıktı (teşekkürler, Neowin).

Bir gün yeniden kaydolmaya karar verirseniz, daha önce talep ettiğiniz oyunlara tekrar erişim kazanacak ve bu oylarlar is ilerlemenizi koruyacaksınız..

„Ayrıca, Stadia mağazasında daha önce talep ettiğiniz Stadia Pro oyunlarından birini alakart satın almaya karar verirseniz, kaydedilen tüm verilerinize in ilerlemenize tekrar erişim kazanırsınız“ diyor yaz.

Başka bir deyişle, kaydedilen ilerlemeniz güvenlidir ve hizmet yoluyla sunulan ücretsiz oyunları geri alabilirsiniz..

Tuk bunlar a gibi vidět de, ji welley bulutta saklandığından, açıklığa kavuşturmak güzel.

Prémiová devam etmemeye karar verirseniz, HDR ve 5.1 surround ses ile 4K’da oyun oynama yeteneğine sahip olmayan ücretsiz sürüme geri döneceksiniz..

Premium hizmet ayda 9,99 ABD doları veya bölgesel eşdeğeri tutar.